Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebben mina trükk, átverés?...

Ebben mina trükk, átverés? (Ncore meghívók. )

Figyelt kérdés

A weblap: ncoremeghivo.hu

Olvassátok el hogy mit irnak, mina jó nekik? Csak email gyüjtés spam céljából?


2013. okt. 6. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom én sem hogy mi a jó nekik én is már kb. 1 éve beakarok jutni de sajnos nem tudok mert nincs olyan ismerősöm aki tudna küldeni és pont ezért csomó weboldalt megnéztem de mindegyik kamu.
2013. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen oldalak első körben adatbázist építenek az e-mail címekből, ami el lehet adni spammereknek. Második körben egy emelt díjas szolgáltatás használatára vesznek fel, vagy titkolva hogy fizetős vagy hamisan olcsónak beállítva (például elosztják 30 nappal), a vége általában ugyanaz: 1600 Ft + áfa lehúzás, van aki akár többször elvégezteti veled mert először fizetsz majd egy hamis hibaüzenetet kapsz, még egyszer fizetsz és ugyanúgy átverés.


Miután közismert hogy nem engednek be bárkit, és nem lehet a meghívókat sem árusítani és hogy millió átverő oldal van, ennél is egyértelmű hogy jó vége úgysem lesz ha bedőlsz.

2013. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak az encore oldalárol elküldött meghívó az érvényes.Minden más egyébb átverés!
2013. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!