Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayről szeretném rendelni...

Ebayről szeretném rendelni ezt a készüléket ami a link alatt van, az áru hely Németország? A vám miatt lenne fontos. Többi lent!

Figyelt kérdés

Link:


[link]


Látom, hogy az áru helye Németország, de biztosan ott lehet, és onnan postázzák? Nem igazán tudok németül, így nem tudok sokat beszélni az eladóval.



2013. okt. 5. 03:16
 1/6 godside ***** válasza:
mi a francnak ilyen draga fritoz? :P
2013. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
EU-n belül nincs vám...
2013. okt. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom.Csak azt nem,hogy biztosan onnan küldik e,vagy csak hirdetenek a Német Ebayen.
2013. okt. 5. 21:35
 4/6 Bence_ válasza:

"Feladás helye:DE, Németország"

"Behozatali adó: Ha az EU-n belülről vásárol valamit, nem kell további vámot, illetéket és/vagy adót fizetnie."

Ne izgulj!

Csak a szállítási költséget kell pluszba fizetned.

2013. okt. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jól gondoltad...kínából jön. legalábbis a profil maga kínára van írva. és ez teljesen valós feltételezés. ebbe 1x már belefutottam. én egy pólót vettem, szintén tán dortmund volt a termék helye, és a csomagon thai-föld volt. 2es voltam.
2013. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ertek nemetul, de az amcsi eBayen is sokszor talalkoztam olyannal, hogy item location: USA (termek helye USA) de az elado kinai volt es postazashoz odairta, hogy 20-25 nap amig a cucc megerkezik.... (USAn belul minden megerkezik 5-7 nap alatt) szoval irtam az eBaynek es mondtak, hogy szolnak az eladonak, mert valoszinu atveres. Tudjak a kinaiak is hogy sokan nem akarnak toluk rendelni es ezert irnak valotlan helyszint a termekhez, de ezzel csak a vasarlot szivatjak. Szoval gondold at ujra, hogy honnan rendelsz.
2013. okt. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!