Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez az unboxingolós baromság,...

Ez az unboxingolós baromság, hogyan jött? Miért létezik még egyáltalán?

Figyelt kérdés
ez is egy olyan téma, amit parodizálni élvezetesebb, mint nézni..

2013. okt. 1. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igenis hasznos. Ha akarok venni valamit mindig szoktam hozzá keresni ilyen videót is. A webshopokban többnyire nem tüntetik fel a tartozékokat az ilyen videókon az is látszik. Illetve a fotóknál sokkal jobb ha az ember videón is látja a terméket. Legtöbbször a terméket is bemutatják működés közben szóval szerintem összességében hasznos dolog. Persze függ a videó minőségétől is...
2013. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első mindent leírt. Persze van aki villogni akar, de az meglátszik a színvonalon. A célja viszont valóban a termék bemutatása és mint ilyen, nagyon is hasznos.
2013. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Példa: Veszek egy monitort, de nincs feltüntetve, milyen kábelek járnak hozzá. Ha van a dobozban mondjuk DVI madzag, megspórolok 2-3000 forintot, míg ha nincs, ezt is bele kell számítani. És az ilyen csak kicsomagolásnál derül ki.
2013. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így van, sokkal hasznosabb, mint egy-két egyéb témájú videó...
2013. okt. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

amit igazán utálok, hogy a sok 10-12 éves, nem tud mit csinálni, becsomagolja a mecsboxait unboxingolja, aztán kapja a lájkokat meg a nézettséget


aha, így már világos, ebből a szempontból még nem nézegettem őket, de valszeg nem is láttam még egy igazán jó unboxingot, köszönöm a válaszokat

2013. okt. 2. 07:51
 6/7 anonim ***** válasza:
igan, sajnos van ilyen, akiknek azt kívánnám, bár ne kötötték volna be a szülei a netet...láttam már 1-2 ilyen kis 12éves srácot, hogy kaptak egy 20ezres tabletet. azt hiszem itt reklámozta magát...és konkrétan semmi szakmait nem tudott elmondani róla, csak annyi jött le neki a gszenzorból, hogy a nidforszpídbe döntöd, kanyarodik az autó...hát na az ilyeneknek tényleg sok létjogosultsága nincs.
2013. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Normális, jó unboxingot csak azok tudnak csinálni akiknek minimum 500 követőjük van, és normálisan eltudják magyarázni hogy mi micsoda, és persze a kamerát is úgy állítják be hogy azt látjuk mit bont ki, és nem az illető pofáját meg a totálisan semmi értelme nincs hátterét ami a kutyát sem érdekli. Láttam olyan unboxing videót egy termékről ami kifejezetten érdekelt volna, de a srác aki 25 éves biztos van ha nem több, de agyilag kb 10 éves szintjén van hogy jóformán csak a pofáját látom ahogyan alul az asztal alatt kibont valamit és megmutatja a dolgot mi az, és a csomagolást véleményezi fél órán keresztül és nem azt ami benne van!!!

Ezektől tudok hülyét kapni.

Én például csak arra vagyok kíváncsi az ilyen videóknál hogy mennyire van normálisan becsomagolva a termék, és hogy valóban mik járnak hozzá, illetve az unboxingot követő teszt videók amik számomra igazán érdekesek hogy azért legyen némi rálátásom hogy mi merre hány méter.

2018. jan. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!