Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik, hogy nem ismeri fel...

Létezik, hogy nem ismeri fel a gépem a vezetékes internetet?

Figyelt kérdés
Új koliba költöztem, ahol nem wifi van, hanem rendesen be kell dugni a gépbe a netkábelt, azonban ekkor semmi sem történik (a böngésző megnyitásával be kellene hoznia a koli honlapját, ahol a felhasználónevet & jelszót be kell írni, mintha regisztrálnék). Acer aspire 5733Z gépről van szó, akit kérdeztem, azt mondta, hogy egy ún. ethernet-drivert rakjak fel a géphez kapott lemezről, de így sem történt semmi. Nem vagyok pc-guru, ezért kérem a leendő válaszolót, hogy ha lehet, konyhanyelven fogalmazzon! Köszönöm szépen előre is a segítséget! :)
2013. szept. 26. 20:19
 1/3 Dantehnor ***** válasza:
Nézd meg a tűzfalat,az internet beállításokat.
2013. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A koliban kérdezd meg, mert sok helyen mac címet (is) regisztrálni kell, anélkül nem osztanak ki IP-t neked, ami nélkül nem fog menni a dolog.
2013. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem mutattad be neki?? :o
2013. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!