Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet megoldani az...

Hogy lehet megoldani az internetet?

Figyelt kérdés
Kérdésem a következő lenne.Családi házban lakunk mely két szintes,a vonalas intenet a fölső szintre van bekötve mi csak wifin keresztül fogjuk és nagyon sokszor akad meg megszakad.Kérdésem ezzel kapcsolatban az lenne,hogy a doboz majdnem a szobánk fölött van abba bele lehetne-e még pluszba kötni úgy hogy hozzánk is közvetlen vonalon keresztül jöjjön az internet.Ha igen hogyan meg milyen kábelel?
2013. okt. 1. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:

A "doboz" az vélhetően egy modem vagy router. Jó lenne tudni, hogy mi a típusa, mi van ráírva.

Általában több kimenete van. Ha igen, akkor egy UTP kábellel le lehet vinni a netet: [link]

2013. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

el ne hidd amit az első írt,

ha nálatok a fölső emeletre érkezik a net ,akkor arra van dugva e a router,és a routerből már odaviszitek a netet ,ahová szeretnétek,

2013. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te ugyanazt írtad, amit az első, nem értem miért kritizálod. Ő is azt írta, hogy modem/routerből akárhova viheti a netet a hálókábellel, mert több kimenete van. Nekünk is így volt megoldva, routernek több csatornája van, ami mehet 3-4 gép felé is (az olcsóbb gagyi változat esetén), csupán kábel kérdése. Mi váltottunk wifire.


Csak ugye a szintkülönbség miatt valószínű ebből falfúrás lesz, hacsak nem akarod végigvezetni a lakáson a kábelt. De válthatsz komolyabb wifire is, ám ezért lenne fontos az első válaszolónak a típus, szerintem.


Te döntésed.

2013. okt. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"el ne hidd amit az első írt,"


Miért is ne higgye el?

2013. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én pontosan arra lennék kiváncsi hogy a kinti a"házon kivüli" dobozba tudok-e kötni kábelt amivel konkrétan hozzánk is vonalal jöjjön az internet.Mert ami most be van kötve az a vonal a ház másik végébe vezet.És nem akarom az egész házat kábelekkel teli vezetni.
2013. okt. 1. 10:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel mi sem tudjuk, hogy az a "kinti a"házon kivüli" doboz" hogy néz ki, van-e rajta + csatlakozási lehetőség, így nehezen tudunk segíteni!
2013. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt már nem értem én sem.

Szerintem nem megoldható, de nem tudom mi lehet az a külső doboz.

2013. okt. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!