Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy kis problémám a...

Van egy kis problémám a YouTube feltöltési rendszerrel, mit tegyek? ( A többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, fel szeretnék tölteni egy-két videót a youtube-ra. Le is konvertáltam őket 500MB alá,( a 10GB-ból) de így is hosszú órákat vesz igénybe a feltöltés. Múltkor elkezdtem feltölteni egy 400MB-s videót, egy fél óra alatt feltöltődött a 13%-a, azt írta hogy még 150 perc van hátra. Mire a gépem újra indult (biztonsági okokból). Megint elkezdtem feltölteni, ami ugye a 13%-tól folytatódik. De valamiért ezután egy százalákot se mozdult feljebb és az idő jelző azt írta hogy 5000 perc van hátra (ötezer, nem írtam el) Mit tegyek? Hogyan tudnám ezt a folyamatot felgyorsítani? A leggyorsabb internet szolgáltató van bekötve úgy hogy azzal nincs baj. (WIFI ről vagyok fent). Valaki tudna segíteni?

2013. szept. 28. 09:53
 1/2 anonim válasza:
Én is így voltam ezzel de letöltöttem a sony vegas pro 11 et és ott át kell konvertálni mp4 formátumba a videókat szerintem más vágóprogramokkal is meg lehet ezt is csinálni nah és ha az mp4 be konvertálás megvan megkeresed a lekonvertált fájlt és azt rakod fel youtube-ra nekem is egy 6 perces videót 13 órán át töltöttem fel de amikor átkonvertáltam akkor csak 2 vagy másfél óra a feltöltés 15 perces vidinél szerintem ezt próbált ki
2013. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, ezzel eddig még nem is próbálkoztam. Valamiért mindig .avi-ba konvertáltam. Kösz a segítséget megy a felfele nyíl.
2013. nov. 1. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!