Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Delta Search. És tényleg nem...

Delta Search. És tényleg nem tűnik el. Hogy tudnám eltüntetni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Jó pár napja már fent van, és sehogy sem tudom leszedni. És még mielőtt bárki azt hinné nem próbálkoztam: Programok törlésénél nem talltam delta search toolbar-t (azt a programot is töröltem amivel elvileg a d. s. is felkerült) Google chrome beállításoknál is a bővítményeknél mindent töröltem, a kereső motoroknál is átállítanám google.com-ra de nem engedi. Csak a delta search opció van. Nagyon zavaró, és néztem a többi kérdésnél a válaszokat, de egyik sem segít. Valami más ötlet esetleg? Előre is köszönöm!

2013. szept. 27. 09:25
 1/4 belapus ***** válasza:

Nem csak egyet kell törölni.Keress rá ezekre is:

"Seach and uninstall Delta Chrome Toolbar, Delta toolbar, Yontoo, BrowserProtect and Mixi.DJ from your computer."

2013. szept. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezeket, egy ilyen sincs.
2013. szept. 27. 09:41
 3/4 anonim ***** válasza:
2013. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm szépen a tippeket és a segítséget! :)
2013. szept. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!