Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Még nagyon új vagyok a Csábítá...

Még nagyon új vagyok a Csábításból Jeles nevű játékban, és nem értem mik azok az akciópontok és, hogy mire kellenek. Mik ezek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Közekedni sem tudom biztosan hogy kell, én úgy megyek egyik helyről a másikra, hogy a kis szivecskékre kattintok, de most bementem egy terembe és nem tudok kijönni, mert ha a kis szivecskére nyomok azt írja ki, hogy nincs elég akciópontom

Akkor most mi az az akciópont???



2013. szept. 24. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb oldal használatához mellékelni szoktak leírást, útmutatót, bemutatót, GYIK/FAQ oldalt hogy kezdőként is értsd.

Ennek az oldalnak is van ilyen súgója:

[link]

2013. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Akciópont nélkül nem tudsz mászkálni. Ha bemész, vagy kijössz valahonnan, akkor az 2 akciópontodba kerül. Minden belépéskor kapsz 10 akciópontot, és (azt hiszem)15 dollárt. Ha elfogyott az akciópontod, várnod kell holnapig. Igen úgy kell közlekedni, ahogy te csinálod, a kis szívecskékre kattintva. Azért nem tudsz kijönni, mert biztos elfogyott az akciópontod, várj és ha másnap bejelentkezel, akkor kapsz újabb 10-et, és akkor majd ki tudsz jönni. Azt, hogy hány akciópontod van azt a jobb felső sarokban látod (a pénzeddel, a hangulatoddal, neveddel...stb. eggyütt)
2013. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!