Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Hogyan tudhatom meg, hogy milyen sebességű, és milyen netem van?

Figyelt kérdés
2009 óta ugyan az van, havonta 4ezer forint... De kicsit sokallom, De nem nagyon értek a számítástechnikához, így nem tudom megnézni, hogy ebben a kategóriában van-e olcsóbb szolgáltató. Hogyan tudnám megnézni, esetleg valami programmal? a net sebességét... és akkor utána tudnék nézni a keresőben, hogy van-e olcsóbb.. ugyan ilyen sebességű net. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. szept. 5. 11:33
 1/9 soccerway ***** válasza:
speedtest.net egy sebességmérő oldal.
2013. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezt írja: Download speed: 3.01 Mbps Upload speed: 0,29 Mbps


Ez milyennek számít, és ezért sok a havi 4 ezer forint? Valamelyik szolgáltatónál lehet találni olcsóbbat is, ebben a kategóriában? Mert végülis nekem ez megfelel, nem lassú meg ilyenek. Csak próbálnék spórolni, és találni mást ahol olcsóbb.

2013. szept. 5. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:
A UPC Fiber power kb. ugyan ennyibe kerül, és több mint 10 szer gyorsabb.
2013. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4. köszi!

Ezek közül melyikre gondoltál?

[link]

2013. szept. 5. 11:46
 6/9 anonim ***** válasza:

A Fiber powe 60 az 4590

Nekem az van, és jelenleg ennyit mértem:

[link]

Ha nem torrentezel, és nagy mennyiségeket nem töltesz le, vagy fel, akkor bőségesen megteszi a 30 as is.

[link]

2013. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, nem szoktam torrentezni, vagy nagy mennyiséget feltölteni. Szóval, akkor ez a 30-as is sokkal nagyobb mint ami most van nálam, ha minden igaz?
2013. szept. 5. 12:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ha lehet hinni a teszt eredményeknek, akkor pont 10- szer lenne "erősebb" a 30 as, mint a jelenlegi.
2013. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Okés, :)
2013. szept. 5. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!