Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most regisztráltam a moviesite...

Most regisztráltam a moviesite oldalra. Az oldalra az van irva hogy minden film letölthető egyetlen feltétel hogy vissza is kell seedelni. De egyáltalán nem látom a torrentemben hogy töltené visszafelé. Hogyan kell visszaseedelni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 2. 00:29
 1/4 anonim válasza:

Tovább bennhagyod a kliensedben és így láthatod hogy visszaseedeli:

[link]

Az utolsó oszlop

2009. nov. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi gondolom hülyének nézel de nem igazán értettem amit irtál...:(Rákattintottam a linkre de az a táblázat sem volt világos...((
2009. nov. 2. 09:14
 3/4 anonim ***** válasza:
szia ha jok az infoim ugy müködik ha nincsenek letöltök vagyis te nem tudod feltölteni mert nincs kinek akkor 48 orán keresztül hagynod kell a seddelést és akkor jóváirják a feltöltést mintha feltöltöted volna utánna leállithatod a seeddelést minden további nélkül
2009. nov. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsi mégegyszer a hülye kérdésért de mit jelent az pontosan hogy hagyom visszaseedelni?Mert én eddig csak egy sorozatletölő oldalon voltam felregisztálva ott ha letöltöttem egy sorozatot a torrent programomban láttam hogy folyamatosan töltődik fel..Most lehet hogy ezzel is hülyeséget irtam de azt sem én állítottam be magamnak nagyon nem értek hozzá..ismerősöm letöltötte nekem a torrent programot és csak annyit mondott ha be van kapcsolva a gép nyissam azt is meg és majd folyamatosan visszatöltögetik..
2009. nov. 2. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!