Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megnézni a...

Hogyan tudnám megnézni a gépen a wifi jelszót?

Figyelt kérdés
Apám levédte jelszóval a wifi t de a gép jelszavát azt tudom.. tehát megkene nézni valahogy a wifi jelszavát. ez lehetséges? ha igen hogy? Reset elés szóba sem johet! előre is köszönöm

2013. szept. 3. 19:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Gondolom Windowsos gépen akarod megnézni. a WirelessKeyView program erre való: [link]
2013. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Azért ne lepődj meg, hogyha vírusirtók trójainak nézik, nem az (és érdekes, hogy 32/64 bites változatokra máshogy reagálnak...)
2013. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Racz Mario ***** válasza:

Máskor viselkedj jobban :D

Egyébként keresd meg a modem, vagy router dobozzát, papirjait és lépj bele.

Rajta van, hogy kell:

általában igy:

megnyitod a böngészőt: fentre, ahová URL-t irnál oda ird:

ezt: 192.168.1.1 , vagy ezt: 192.168.0.1 , vagy ezt: 192.168.1.0 (ha ezek nem működnek, akkor keresd meg a papirokon, rajta kell lennie)

Ha ez megvan akkor a belépéshez valoszinűleg fog kérni kodot(szintén a papirokon lesz), de vannak megszokottak:

név:user kod:user, név:admin kod:admin, név:admin, kod:1234(vagy 12345)...ezek az alapok, de ha más lenne, akkor rajta a papiron, hacsak a szolgáltato nem változtatta meg és nem adott jogot hozzá, hogy belépj(akkor pehh :D)

Aztán ha bent vagy akkor kerres wlan beállításokat és valahol ottt lesz

2013. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Racz Mario ***** válasza:
WirelessKeyView, amit ajánlottak hex-ben irja ki, amit még vissza kell fejteni egy másik hex törő programmal, pl. kayn
2013. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem normálisan olvasta ki anno egy Windows 7-en.
2013. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem értem mi szükség van erre külön programra ha anélkül is meg lehet nézni.


Menj be a Vezérlőpultba, ott a hálózati kapcsolatok, adapterbeállítások módosítása. A WiFi kártyának az ikonjára jobb gomb, tulajdonságok, biztonság vagy valami ehhez hasonló fül ( most nem tudom megnézni mert telefonról vagyok ) és ott lesz a jelszó. Kipipálod a karakterek megjelenítését és kész.

2013. szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.

Bocsi, rosszul írtam így hogy most megnéztem a gépen.

A tálcán rámész az internetkapcsolat ikonjára. Itt a rácsatlakozott WiFi hálózatra nyomsz egy jobb gombot, Kapcsolat tulajdonságainak megjelenítése, és a megnyíló párbeszédablakban kipipálod a karakterek megjelenítését.

[link]

2013. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
És tényleg! Ma is tanultam valamit!
2013. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket a 6 osnak is.. kipróbálom még ma..
2013. szept. 4. 09:37
 10/20 A kérdező kommentje:
6 os mivel nem wifi vel csatlakozom hanem asztali gép rávan kötve , ilyen ikon nincs.. csak a Hálózati Kapcsolatok ikonja (2 monitor)
2013. szept. 4. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!