Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom hogy milyen az...

Honnan tudom hogy milyen az internet sebességem?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülyén tettem fel a kérdéset de most regisztáltam a moviesite.hu oldalra ott meg kellett adni az internet le és feltöltési sebességét de nem tudom ezt honnan tudom..Válaszotokat előre is köszönöm
2009. nov. 1. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
www.speedtest.net
2009. nov. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És lehet valami következménye annak ha rosszul adtam meg?

Mert az oldalon az van hogy 2 órán belül vissza kell tölteni amit letöltöttem de nem nagyon töltődik visszafelé..

2009. nov. 1. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Én általában egy kicsivel mindig nagyobb adatot szoktam megadni, hogy ne higgyék azt, hogy csalok a visszatöltéssel, ha esetleg gyorsulna a feltöltésem, az előírt fölé. Így meggyanusíthatnak és piff puff már bent sem vagy. Én ezért javaslom hogy ne az igazi értéket add meg, de ez csak az én véleményem, lehet hogy mások kiröhögnek emiatt
2009. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De igazából azért gondolom hogy gond van mert igaz hogy letöltötte a filmet az oldalról de még vissza semmi nem ment..Most ezért letilthatnak?Miért nem tudom vissza seedelni amit letöltöttem??
2009. nov. 1. 20:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Oldalanként változó, de általában olyan szabályuk van, hogy 3-4 napig folyamatosan menjen a kliensed. Ha nem tölt le senki, akkor elvileg nem lesz gond belőle. De ne hagyd hogy ettől függjön az arányod, próbálj mást is visszatölteni
2009. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Töltsd le a ratiomastert, könnyen lehet vele feltöltést csalni és ha nem viszed 2giga per secre kise rugnak és netet se fogja fel:D
2009. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!