Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért gyors a Telenor Hipernet...

Miért gyors a Telenor Hipernet adatforgalom lassítás után is?

Figyelt kérdés
Telenor Hipernet medium csomagom van. A sebességet belassították 32 kbit/sec -re, mert a havi keretem (10gb) elfogyott. De ennek ellenére bizonyos oldalak például letöltőközpont.hu,vidto.me, stbugyanolyan sebességgel (kb 3-4 mbit/sec) működnek, engedik a letöltést. ennek örülök jó is így csak félek hogy rá fogok erre fázni. Nem értem miért van ez, olyan előfordulhat hogy amit most így használok( eddig 4 gb) a következő havi adatkeretemből vissza vonásra fog kerülni, vagy ez egy kiskapu" amit a telenor nem tud korlátozni? Kérnék egy pontos magyarázatot erre ha valaki tud.

2013. aug. 29. 13:09
 1/1 anonim válasza:
nekem is ugyanilyen netem van már lassan 1 éve. ezeken az oldalakon szerintem azért nincs lassítás, mert ugye van korlátlan böngészés és emailezés szolgáltatás rajta, és a telenor rendszerének hibája szerintem, hogy ezeknél az oldalaknál a letöltést is böngészésnek veszi. levonni nemfog semmit a következő havi keretből.
2013. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!