Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki aki wifi kapcsolatok...

Klyma kérdése:

Valaki aki wifi kapcsolatok terén jártas írjon tudna segíteni, kis problémám adódott egy masinériával? A probléma a következő:

Figyelt kérdés

1. Képes felismerni a router wifi-jét, és tud rá csatlakozni, ellenben internet kapcsolat a böngészővel illetve bármi mással nem lehetséges.

2. A helyi átjárót parancsorból pingelve nem érkezik válasz (ami ugye a router maga)

3. Más wiwifire képes csatlakozni (pl android megosztott wifijére), és más eszközök pedig tudnak a routerre, csak ez a kettő nem szereti egymást.

4. Kábellel történő összekötés esetén percekig hálózati címért pörög a kapcsolódás, majd végül feladja, így internetkapcsolat létrehozása eme módon sem sikerült.



2013. aug. 25. 12:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Driverek rendesen fent vannak?

Ha beírod a helyi IP-det böngészőbe, tudod állítani a routert? Nincs ott beállítva valamilyen IP-s vagy MAC-es szűrés?

2013. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most olvastam el a szöveget amit írtam, a ctrl+c ctrl+v-vel valamit nagyon összevissza csináltam :D No, sem IP sem MAC szűrés nincsen. Gondolkoztam azon, hogy esetleg nem tud több csatornát kezelni a a router (van rajta vagy 4-5 telefon, egy tablet, laptom meg mit tudom én faterom még mivel csapolja) és ezt az eszközt már nem képes kezelni, mert ilyenről is hallottam, na de ilyen beállítási lehetőséget nem találtam. A routert pingelni sem lehet parancssorból, így nem tudom modolni böngészővel sem.
2013. szept. 12. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!