Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítene? (bővebben lent)

Valaki segítene? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A húgom játszik a Good Game Fashion nevű internetes játékon, de nem igazán megy neki, és egy pici csalással szeretnék segíteni neki, de ő erről nem tud. Találtam egy csaló programot (www.youtube.com/watch?v=CACosE_gpYo) de ahol le szeretném tölteni, ott választhatok hogy mit hajtok végre... például, regisztráljak, hogy nyerhessek egy új Apple terméket, meg ilyen baromságok, tehát hirdetések. És nem tudná valaki hogy hogy tudom letölteni úgy hogy nem kell semmi ilyen hülyeséget végigcsinálnom?

2013. aug. 19. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az ilyen cuccok mind átverések. Ha el is jutsz egy letöltött fájlig, nem lesz benne működő "csalás", csak egy vagon vírus, amit nyilván nem látnál szívesen. Felejtsd el.
2013. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen "választós" oldal 99%-ban átverés. A videóban szereplő program meg 10000000%-ban átverés. Cheat Engine-nel csalj.
2013. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fészbúkos játékokban is Cheat Engine-nel lehet csalni. Pl a Candy Crush-ban átírod, hogy több lépésed legyen, vagy több pontod. Ugyan így átírhatod a Good Game Fashion-ben a pénzt vele.
2013. aug. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2/2 kifejtenéd bővebben hogy az mi ? :o
2013. aug. 19. 22:01
 5/5 A kérdező kommentje:
[link] ennyit találtam de valahogy csak kibogozom :O köszöönöm mindenkinek, ment a zöld pacsi
2013. aug. 19. 22:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!