Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook hirdetésből egy nap...

Facebook hirdetésből egy nap alatt hány lájkoló jön?

Figyelt kérdés
Egy napra 1000Ft-ért meg lehet rendelni hirdetést, abból hány lájkoló jönne az oldalra jó esetben? Azt írja a hirdetésnél, hogy célközönség: 4,6 Millió ember.

2013. aug. 17. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a 4,6 millió egyszerűen nem igaz. A facebook azoknál az embereknél jeleníti meg a hirdetést, akiknek az érdeklődési körébe belefér. Ezzel már eleve szűkül a kör.

Én, ha magamból indulok ki, még a kimondottam nekem szánt hirdetések közül is talán, ha minden századikra rákattintok, de ebből még lájk nem biztos, hogy lesz.

De ezer forintért egy próbát megér.

2013. aug. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy mit hirdetsz és hogyan.


Meg attól is, hogy aznap hányszor jeleníti meg a Facebook.


Meg attól is, hogy a potenciális 4.6 millió júzerből hányan használnak AdBlock-ot vagy mobil Facebook-ot (ahol én még nem láttam fizetett hirdetést... de lehet csak reflexből átgörgettem), vagy egyáltalán hány embert érdekelnek a hirdetések.


Én nem adnék ki 1000 Forintot erre. Ha érdekes/értékes tartalmad/szolgáltatásod van, akkor ingyenes eszközökkel is tudod reklámozni, hirdetni.

2013. aug. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
így van, én még soha nem kattintottam egy ilyen hirdetett oldalra sem. szóval attól, hogy ott mutogatja a fb, én figyelmen kívül hagyom, úgyhogy igen, szerintem is pénzkidobás, akit érdekel, úgyis megtalál enélkül is.
2013. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, ingyenes reklámozási módok azok mik? :) Mert említetted #2 :)
2013. aug. 17. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom arra értette, hogy te magad megosztod üzenőfalon, csoportokban, témabeli fórumokon.
2013. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Így van, te magad osztod meg saját üzifalon, hasonló témájú FB oldalak falán, illetve esetleg megkéred az ismerőseidet, hogy osszák meg. Ezen felül a megfelelő lap.hu oldalakra, illetve más linkgyűjteményekbe is beajánlhatod.
2013. aug. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!