Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay tracking number probléma?

Ebay tracking number probléma?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy terméket Hong Kongból, amihez kaptam egy tracking numbert, de hiába írom be a Hong Kong Post oldalán, nem történik semmmi. Mi lehet a gond? Ilyenkor az eladónak írjak?

2013. aug. 17. 10:42
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és több, mint 1 hete rendeltem
2013. aug. 17. 10:43
 2/3 anonim ***** válasza:
HongKongból kb 25-40 nap után érkeznek a dolgok, nem kell aggódnod. Én csak akkor figyelem a tracking numbert, ha elakad és utána kell nézni hogy hol van. Az csak akkor fontos, ha elhagyja valamelyik ország vagy máshova viszik stb stb. Nyilván már nem HongKongban van a csomagod. De ezt a nyomkövetést ne gps-ként kezeld. Ha max 35 nap után nem érkezik meg, akkor vedd fel a kapcsolatot az eladóval és ő kezdi el keresni utána meg az ebay. Ha nincs meg, kapod vissza a pénzed - de ilyenre 0.1% esély van - hacsak nem elkobozható áru. Nyugi, rengeteg időd van.
2013. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

szóval 35 nap után még lehet reklamálni?

2013. aug. 17. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!