Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett a facebookkal?

Mi lett a facebookkal?

Figyelt kérdés

Ha valakinek írni akarnák üzenetet akkor ezt írja ki és nem tudom elküldeni neki:

"Ezt nem oszthatod meg, mivel blokkolt hivatkozást tartalmaz.

A megosztani kívánt tartalom olyan hivatkozást tartalmaz, ami kéretlen tartalom vagy veszélyesség miatt le lett tiltva:


92.249.228.77


További információkért látogasd meg a Súgóközpontot.


Ha szerinted csak tévedésből látod ezt, kérjük, tudasd velünk"


Illetve mikor kijelentkeznék a következőt írja:

"Az oldal azt kéri, hogy erősítse meg kilépési szándékát – a beírt adatok nem feltétlenül vannak mentve." két lehetőség van Oldal elhagyása és Maradás ezen az oldalon.


2013. aug. 16. 10:27
 1/2 soccerway ***** válasza:
nálam akkor írt ki ilyet amikor egy linket akartam küldeni, olyan weboldalról ami facebookon tiltott.
2013. aug. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azóta megoldódott? Nekem két napja csinálja ezt. Egy egyszerű "köszi"-t nem hagy hozzászólni. Az ugyanígy két napja felrakott képemet meg eltüntette.
2013. szept. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!