Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lett most a facebookkal?...

Mi lett most a facebookkal? Mért nem hozza be nekem az oldalt?

Figyelt kérdés
csak egy üres lap jeleneik meg :(
2011. júl. 26. 11:18
 1/3 anonim válasza:

jujj vége van az emberiségnek...

amúgy nálam megy.

2011. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A Facebook vezetősége nevében sajnálom de letiltottak téged az oldalról. Valószinűleg az oka a túl kicsi agykapacitás de lehetséges hogy csak szimplán hülye vagy. De az is metörténhetett TE NYOMORULT HOGY TÚL VAN TERHELVE AZ OLDAL TE RABSZOLGA.....
2011. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mennyi egy k*csög emberfajzat van. Valaki valamit kérdezett, miért nem lehet normálisan rá válaszolni? Amúgy pont ne ti magyarázzatok, amikor itt trollkodtok egy ilyen oldalon... A kérdés teljesen normális, semmi kivetnivaló nincs benne.


Amúgy igen, a hiba fennáll. Először én is lestem, hogy mi ez, nem értettem miért van, de minden bizonnyal karbantartás. Várni kell...

2011. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!