Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet ez facebookon?

Mi lehet ez facebookon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Facebookon az üzeneteken belül van egyéb rész is, ott olyan mintha kaptam volna üzenetet, de még sincs megtekinthető üzenetem. Lehet olyantól kaptam üzit, aki nem az ismerősöm? Vagy miért nem látom az egyéb üzeneteknél azt az egy üzit, amit elvileg kaptam? Köszi a választ.



2013. aug. 16. 00:29
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki válaszolna?
2013. aug. 16. 23:16
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért nem látod, de valóban azok az üzenetek landolnak ott, amit olyantól kapsz, aki nem az ismerősöd és korábban még nem olvastál tőle üzenetet. Ha már egyszer olvastál valakitől és válaszoltál, akkor a további beszélgetés a bejövő üzenetekbe megy, függetlenül attól, hogy nem ismerősöd.

Még arra tudok gondolni, hogy egy olyan vírusos linket kaptál hozzáadott szöveg nélkül, amit a face már törölt.

2013. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2013. aug. 17. 23:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!