Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyi időt töltötök a faceboo...

Mennyi időt töltötök a facebookon?

Figyelt kérdés
2013. aug. 15. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én napi 2 órát tuti. Az elején többet voltam fent, csak minden nap végén rájöttem, hogy semmit nem csináltam, így letöröltem maga. Így sajnos kizártam magam mindenből, így vissza mentem, de már csak max 2 óra naponta.
2013. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én napi 10 percet, ha valami van, pl üzenet akkor 20-at.

De csak muszájból vok fent, mert mindenki itt van.

2013. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
2 havonta 5 perc. :)
2013. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Olvassatok tanuljatok is mert elhülyültök. Egyre inkább látszik ezen az országon.
2013. aug. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hetente kb 1-2 percet. Csak megnézem, hogy jött-e esetleg üzenet.
2013. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdem mert szerintem is a max 4ed óra naponta a reális bár ez is sok.Én személy szerint már nagyon unom ellenben az ismerőseim egyre többet faceznek.És fura nekem ez mert igazából a kapcsolatot meg igen kevesen tartják ott.Persze mondjuk élőben kell de van mikor nincs rá lehetőség.Na mindegy fura egy oldal ez szerintem. :-)Sokszor tényleg csak haszontalanul bambulja az ember semmi értelme.
2013. aug. 20. 00:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Naponta 1-2 percet.
2013. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Iwry válasza:
Általában max. 5 perc/nap amíg megnézem jött-e üzenetem meg ilyesmi, de van amikor 1 hétig fel se nézek. Akkor szokott betöltve lenni az oldal (háttérben) ha valakivel chatelni szeretnék.
2013. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én semennyit.

Nekem nem tetszik az oldal. Van e-mail, van telefon, ha valamit akarok valakitől ezeket használom. Miért kell nyilvánosságra hozni az életem? Minden ismerősöm megtudja a Neki szánt információkat. Lehet élni facebook nélkül. A vérképem jó, a szívem rendben, tehát élek nélküle.

A válaszolók egész normális időket írtak be, sajnos van, aki facebook-függő lett.

Persze biztos van jó oldala is.

2013. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!