Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook kerdesek, nem ertek...

Facebook kerdesek, nem ertek hozza!?

Figyelt kérdés

Lenne par kerdesem, vmi facebook zseni segitsen!


1. lett egy ismerosom akirol az osszes tobbinek nem kellene tudnia. Mar beallitottam h csak en lassam az ismeroseim listajat, mast tudok tenni? Nem fogja felajanlani ismeroskent mas ismeroseimnek? (Szokott ilyet, h ismered-e xy-t, mert 1 kozos ismerosotok van, stb!?) az ő ismeroslistajat csak az ismerosei latjak, es csak 2 kozos ismerosunk van. De mi van ha felajanlja vkinek h ismeri-e mert nekem ismerősöm...

2. ha ez az ismeros lajkol vmit, akkor nem tudom majd kitorolni a likeot, ugye? Akkor is marad a like ha őt torlom az ismeroseim kozul, tehat vagy azt a bejegyzest torlom amit lajkolt vagy megkerem hogy vonja vissza, mas opcio nincs?

3. Szerelmes vagyok, elmulik, ugye? :D


2013. aug. 14. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Hogyha a facebooknak van logikája, nem ajánlja fel, hogyha nem láthatod egy embernek az ismerőseit, hogy "figyeld, nem láthatod neki az ismi listáját, de van egy ember akit mutatok aki biztos az ismerőse". De hogy van-e, azt nem tudom.

2. Pontosan.

3. Lehet.

2013. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!