Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP Link router, csatlakozás a...

TP Link router, csatlakozás a laptopra - Hogyan?

Figyelt kérdés

Heló mindenki!

Van egy laptopom és egy számítógépem a számítógépemre van rákötve az internet és annak érdekében, hogy a laptopon is legyen internet vettem egy TP-Link routert, minden oké.. összeraktam feltelepítettem, a számítógépen fel is tudok menni az Internetre stb.. De a laptopon egyszerűen nem tuom ,hogy hogyan tudnék felcsatalkozni rá, no0b on board! :D

Szóval a router és a net 110%-ig működőképes a gépen és a neten, arra lennék kíváncsi hogy a laptopon, hogyantudnék kapcsolatba lépni a routerrel hogy azon is legyen net!

Válaszotokat előre is köszönöm!



2013. aug. 11. 19:19
 1/3 soccerway ***** válasza:
Első körben a laptopon legyen telepítve wifi driver, és legyen is bekapcsolva, ha nincs.
2013. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval, a laptop az "frissen" lett újratelepítve még egy drivert sem volt időm újratelepíteni rá, és amúgy sem kaptam hozzá "wifi" drivert, azt mondod hogy töltsek le a netről egy wifi drivert a laptopra és onnantól kész is?! :D
2013. aug. 11. 19:36
 3/3 soccerway ***** válasza:
Azt nem mondtam hogy kész, de lehet elég lesz ennyi, ahogy adja :)
2013. aug. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!