Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért döglik be a router ha...

Miért döglik be a router ha kettőnél több gép csatlakozik rá?

Figyelt kérdés
Egy SMC WBR14-G2 routerünk van és kettő gépet még kiszolgál de ha rá akarna csatlakozni a 3. gép is bedöglik az egész router. Azaz nincs internet és még a kezelőfelületét sem lehet elérni. Ilyenkor újra kell indítani. És a ráadás hogy néha amikor újraindítom akkor elfelejt minden beállítást. Gondolok itt a PPPoE kapcsolatra, WiFi névre, WiFi jelszóra...stb. Mi lehet a baja?

2013. ápr. 11. 21:53
 1/5 P.O.C. ***** válasza:

Mert egy elavult sz*r, ami fénykorában sem volt a legjobbak között. Akkoriban még többé kevésbé elmentek, de a mai SMC fejlesztések kerülendők.

Ideje lenne egy korszerűbb megoldásba beruháznod, ami bírja a strapát.

2013. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ! És a Huawei routerek azok jók? Csak mert éppen egy szolgáltató váltás közepén vagyunk ( T-Home-ról váltunk Invitelre ) és hétfőn amikor bent voltam az Invitelnél az ügyintéző egy Huawei routert mutatott hogy ilyet fogunk ingyen kapni az internet előfizetés mellé. A pontos típusát nem tudom de valahogy így nézett ki: [link]
2013. ápr. 11. 22:18
 3/5 Drone007 ***** válasza:

Tehát t-home-ról váltotok -home alvállalkozóra. :)

Én Linksys router javaslok, azok nagyon megbízhatóak.

Korábban volt nekem is smc-m, sok baj volt vele.

2013. ápr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csöbörből vödörbe... de a router az jó lesz.általában nem érdekük rosszat adni.
2013. ápr. 12. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem a szomszédokat és azt mondták hogy sokkal jobb itt az Invitel mint a T-Home. Mellesleg a T-Home-nál 7000Ft-ot fizetek 15/0.9 Mbites netért míg az Invitelnél ugyan ennyiért 25/10 Mbites netet kapok.
2013. ápr. 12. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!