Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogy tudom beállíta...

Facebookon hogy tudom beállítani, hogy senki se tudjon írni az üzenőfalamra?

Figyelt kérdés

Csak pár napra szeretném kiiktatni az üzenőfalat. Utána újból vissza szeretném állítani, hogy írhassanak.

Tud valaki segíteni ebben? Köszönöm!



2013. aug. 10. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Az Adatvédelmi beállításokban.
2013. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ott csak a már megosztott dolgaimat és egyéb más fb-os dolgomat tudom korlátozni,h ezentúl pl. senki se lássa, de én nem akarom,h eltűnjenek a dolgaim ...

Csupán,hogy ne tudjanak kiírni,kiposztolni...az konkrétan hol van? Én már nagyon sokat babráltam a beállításoknál és sehol semmi ilyen! Pedig biztos kell lenni vmi megoldásnak..

2013. aug. 10. 15:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Adatvédelem- Idővonal és megjelölés- Ki adhat hozzá dolgokat az idővonalamhoz- itt bejelölöd hogy- csak én.
2013. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Nincs eldugva pedig.


[link]


"Idővonal és megjelölés beállításai

Ki adhat hozzá dolgokat az idővonalamhoz?"

2013. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! :)

Nem tudom miért,de én ezt nem találtam meg,pedig az "adatvédelemben" kalózkodtam, nem is keveset.

2013. aug. 10. 16:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor most nem fognak tudni szülinapi köszöntőt se írni üzenőfalra,ugye? Nem bánnám!
2013. aug. 10. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel nincs engedélyezve, hogy bárki is írjon az üzenőfaladra, tehát nem, nem tudnak írni. Viszont, ha csak a szülinapod miatt csinálod, akkor egyszerűen a névjegyekben, az alapadatoknál le tudod tiltani, hogy a szülinapod látható legyen, szintén úgy, hogy beállítod a csak én opciót.
2013. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen, az is közrejátszik,mivel kedden lesz a szülinapom és kissé elegem lett,hogy halomszámra jön a kevésbé ismert ismerősöktől is a köszöntők hada...

De elrejteni nem akarok adatokat magamról,se sulit, se lakhelyet,így a születési dátumomat se (ennyire nem akarok fantom lenni :) ),szóval azt inkább nem szeretném "csak én" látni. :) Köszi!!

2013. aug. 10. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!