Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebook-on az van beállítv...

Ha facebook-on az van beállítva, hogy csak én látom az üzenőfalam akkor ha valamit kiírok senki sem látja, vagy ilyenkor csak nem írhat az üzenőfalamra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem írhatnak az üzenőfaladra, és nem is látják amit te írsz:

"Állítsd be egyénileg, hogy ki láthatja és fűzhet megjegyzéseket a megosztott dolgaidhoz, az üzenőfalad elemeihez, és azokhoz a dolgokhoz, amelyeken megjelöltek."

2011. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt hogyan tudom beállítani, hogy az üzenőfalamat ne lássák de amit kiírok azt igen?
2011. febr. 2. 10:01
 3/6 vagyokakilehetek ***** válasza:

ezt hogy gondolod?

a papírt ne lássák csak a ceruza vonalait amit ráírsz???

ugyan már a kettő egyben létezik csak...

2011. febr. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De van akinek nem látom az üzenőfalát, nem is írhatok rá de a kezdőlapon megjelenik amit kiír, és én is úgy szeretném beállítani csak nem tudom, hogy kell.:(
2011. febr. 3. 12:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy letiltott??
2011. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert azt magamnak is be tudom állítani, hogy más ne lássa az üzenőfalamat és ne írhasson sá üzit, csak most azt sem mutatja a kezdőlapon amit én kiírok, de azt viszont szeretném hogy mutassa.
2011. febr. 3. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!