Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet nézettséget...

Hogyan lehet nézettséget csinálni?

Figyelt kérdés
Vannak undergrund rapperek akiknek 3000 a nézettsége, valakinek viszont fél millió. A semmiből ha tegyük fel van tehetsége valakinek a rappeléshez, vagy hasonló dolgokhoz, akkor hogyan lehet nézettséget csinálni, hogy mondjuk 600 helyett 10000 legyen a nézettsége valakinek ?

2013. aug. 9. 19:05
 1/4 soccerway ***** válasza:
A titok: jónak kell lenni.
2013. aug. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég ha eszméletlen jó valaki ? Ez nem feltétlen igaz szerintem ! De a kezdő rapperek egy 500 forintos mikrofonnal és lopott alappal kezdik körülbelül, és van aki így eljut szépen lassan 140.000 nézettségig... Például majmok bolygója, tavaly iylenkorvolt körülbelül 7000-es nézettségük a videóikon, most "felfedezték " őket és olyan 60000 nézettségük van videónként. Szóval nem igazán értem a semmiből hogy lehet elkezdeni hasonló dolgot.
2013. aug. 9. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
pedig így. többiek is így kezdték. csak nekik tán könnyebb dolguk volt. régebben több ember volt kíváncsi erre, ma meg már a többség áttért a populáris dolgokra(például Hősök miatt, és még sorolhatnám), és az underground-ban a kezdőknek nagyon nehéz közönséget találni. akik már valamennyire befutottak 1-2 éve underground-ban, azokat már nem kell megtalálni ugye, szóval őket nem érinti ez a közönségvesztés.
2013. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen... Főleg hogy betársultak valahová RTM, vagy valaki "beszervezte" őket a médiába. legalábbis lett nevük, azóta nem kell nekik igazán ezzel foglalkozniuk. Igazából én verseket írtam rengeteget, körülbelül 30 darabot, most megpróbálkozom egy rap számmal is, kicsit intelligensebb rapnek tervezem, de fogadni merek bármilyen jó is lesz, körülbelül 300 lesz max a nézettsége ! :D Ha Busta tölti fel ugyan azt, akkor kb 120.000
2013. aug. 9. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!