Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem indul el a seedelés? Mit...

Nem indul el a seedelés? Mit kell csinálni többi lent .

Figyelt kérdés
a gond az lenne töltöttem le ncore-ról és most szeretném visszatölteni U torrentel de a feltöltésnél azt írja 0,1kb/s és ez is folyton elmegy visszajön mit tegyek????????????
2013. aug. 5. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem baj az. Majd néha felfog az ugorni nagyobbra is kis ideig ritka időközönként. Rengeteg manapság a seedserver-es embörke aki nyomatja fel több mb/s-el a cuccokat. És a torrent oldal inkább azt létesíti előnybe, mivel a seed-nél is van egy korlát. Nem seedel-hetnek több 10ezren.
2013. aug. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor meg nyugodtam de ugye emiatt nem csaphatnak ki?
2013. aug. 5. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tölt föl, de benne van a listában és kiírja, hogy seed, akkor semmi baj sincs. Ugyanúgy le fog telni a 48 órás limit.
2013. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy maradj seedben.
2013. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor hagyom úgy csak feltölti valamikor:D
2013. aug. 6. 19:52
 6/10 A kérdező kommentje:
vagy meddig várjak még?:)
2013. aug. 6. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Ncore-on az aktivitás menüben tudod megnézni hogy melyik torrentre milyen seed kötelezettséged van még.
2013. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de egyátalán nem tölti vissa a torrentet az időm meg megy le... elég ideg szaggató...
2013. aug. 7. 19:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a jó hogy ha az idő megy le. Az a kötelezettség. Annyi ideig kell még seed-elned, nem pedig annyi idő mulva kell feltölteni amit letöltöttél.
2013. aug. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát akkor még bő 2 nap :D

közbe rájöttem a dolgokra meg utána is olvastam rendesen de köszönöm a választ(válaszokat):)

2013. aug. 7. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!