Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Muszáj lesz kifizetnem (nem...

Muszáj lesz kifizetnem (nem tudnám), vagy be kell gyűjtsek 1 negatív értékelést? (ebay)

Figyelt kérdés

Licitáltam 1 termékre ebayen, és véletlenül elnyomtam 1 számot és hatalmas(1 millió) összeget licitáltam,de koránt sem ér annyit, még 10.000 sem,de viszont össze van kötve a paypal accountommal.

mit tegyek?


2013. aug. 5. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell annyit fizetned úgysem. aukció vége úgy alakul, hogy az aktuális értéket kell fizetni. nyilván ha felnyomják az árat, akkor lehet sokat fizetni, de a maximális licit nem egyenlő a fizetendővel. nos, hát írhatsz az eladónak, hogy esetleg meg tudja-e semmisíteni a licited, de lehet inkább ad egy negatívot ajándékba.
2013. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem erős kétségeim vannak, hogy egyáltalán ki kell-e fizetned?! A PayPal is csak akkor fizet, ha te engedélyezed az összeget. Amennyiben a vevő nem fizet új aukció kerül kiírásra logikusan. Persze a nagy kérdés, hogy az eBay mit ír a vásárló kötelezettségeivel kapcsolatban... Szerintem különösebb gond nem lehet belőle, ha jelzed az árút kínáló személynek is, hogy te nem egészen így gondoltad...
2013. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
automatikusan nem fizet. amint lezárul az aukció, és megnyerted(márpedig ekkora licitnél 100%, hogy a kérdező lesz a nyertes) kiírja a fizetést. szóval jófejségből nem árt írni az eladónak, aztán lehet, hogy negatívot sem fog adni.
2013. aug. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
erre kell használni a Resoluion Center-t (ez az Account-nál van a My Ebay summary-ben) és it kell kikeresni. A licitet simán vissza lehet vonni, ha nem licitben kattintasz félre hogy "Buy in now" na az necces és az nem törölhető csak úgy hirtelen - contact seller, aztán ha nem hajlandó törölni (pedig igenis lehet de sok eladó erre hivatkozik hogy nem tudja hogy kell és csak követelőzik hogy márpedig fizess!), akkor resolution center és akkor indokot kell adni, hogy miért nem akarod ezt megvenni. De a licitnél ez sokkal egyszerűbb.
2013. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is hasonlóan jártam. mi történik ha csak simán nem küldöm el a pénzt? lehet ennek jogi, vagy anyagi következménye?
2013. aug. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!