Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet a facebook chat-en...

Mit lehet a facebook chat-en 2 órát beszélgetni egyfolytában?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim szoktak beszélni 2 meg 3 óra hosszát is egyfolytában. Egy személlyel? Ez engem idegesít. Én nem szoktam egyáltalán chat-elni, mert nekem gondolkodni kell, mit írjak, pláne, ha egy ismeretlen csajjal akarok ismerkedni. Főleg azóta nem chat-elek, amióta elhajtottak azzal, hogy meddig várjak még rád, Nem tudsz igyekezni? Miért nem használsz smiley jeleket? Nem ismered?

2013. aug. 4. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:

én is szoktam órákon át beszélgetni facen. ha van téma, akár egész nap is :D

ezt a smájlis genyót meg én is megkaptam már, de csak olyantól, akivel nem akartam beszélni. lehet k.csögség, de olyankor meg csak rányomok, h kiírja nála, hogy "látta" de nem írok vissza :D


amúgy én se szoktam csak 1-2 emberrel ennyit beszélni

2013. aug. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. aug. 4. 23:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha van valami téma, akkor én is hosszasan eltudok beszélgetni.

Amúgy általában csak rövid ideig szoktam beszélgetni, ha van valami fontos, akkor azt megbeszéljük ott.

Meg olyan is van, hogy folyton beszélünk, de van olyan, hogy akár 1 óráig nem írunk semmit utána pedig valami hülyeséget megosztunk egymással. :D


Inkább élőben szeretek beszélni. A jó beszédtémákat nem is szoktam ellőni facebookon, még akkor se, ha alig várom, hogy elmondhassam végre.

2013. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy FB, Skype, telefon, vagy személyes beszélgetés, ha van téma és összhang, akkor lehet órákat beszélgetni. A médium mindegy.
2013. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kéne dühöngened azért, mert mások képesek pár szónál többet váltani egymással. :)
2013. aug. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már csak azért, mert velem sohasem chat-elnek. Nyilván, mert lassabb vagyok.
2013. aug. 5. 00:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!