Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facbook chatbox mi alapján...

Facbook chatbox mi alapján dobja ki az ismerősök neveit a legelsők között?

Figyelt kérdés
Jobb alsó sarokban van ez az ismerősfelsorolás, és a többi ismerős felett van pár (kb 9 db). Az érdekelne, hogy ezeket mi alapján válogatja ki?

2013. júl. 29. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
akikkel gyakran beszélsz, vagy gyakran beszéltél (ha jól tudom)
2013. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, azt észrevettem, de az nem lehetséges, hogy mondjuk akik téged néznek gyakran, azok is bekerülnek oda?
2013. júl. 30. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
nem. annak semmi köze hozzá
2013. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy hány darab van felül, te állítod be a csúszkán (asztali gépen legalábbis így van).

Felül elsősorban azok vannak, akiket a Közeli ismerős listába tettél (régebben Barátok).

A többiek egy bonyolult és nem publikus algoritmus alapján kerülnek be. Nyilván először azok, akik fenn vannak a chat-en.

2013. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem nem asztali gépem van, és nem tudom állítani...azért gondolom, hogy befolyásolja az, hogy ki foglalkozik veled, mert a barátomnál mindig olyan emberek vannak legfelül, akit meg sem nézett és nem is beszélt velük, és észrevettem hogy néha olyan csajok kerülnek felülre, akiknek tudom, hogy bejön. elég sokat veszekszünk emiatt...és nem akarom letolni hülyeségért, mert sztem tényleg nem nézte meg őket...és persze közeli ismerősnek sincsenek beállítva.
2013. júl. 30. 21:01
 6/7 anonim válasza:

Nekem sincsenek közeli ismerőseim (barátok) beállítva. Így kizárt,hogy ez alapján listázzon. Vagyis nálunk,akiknél nincs ilyen beállítva, nem listázhat így!!

Tehát, nálam kidob olyanokat, akikkel nem is kontaktállok már,sőt nem is nézem és kizárt,h ő nézne engem.

Viszont azt megfigyeltem,hogy azokat felülre rakja,akikkel sokat beszélek vagy beszéltem régebben vagy néha megnézem a dolgait Facén. Az viszont kérdéses részemről is,h nekik én is felül vagyok-e. Nem tudom segítettem-e vmit, nekem sincs sajna sok ötletem, csak tippelgetni tudok és ezt a lehetőséget felvetni...

2013. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!:) Én is megfigyeltem már ezeket, de néha olyan embereket ad ki nekem is, akiket, ha egy éve megnéztem véletlenül, akkor keveset mondok...És ami még érdekes, hogy mostanában beszélek egy sráccal, aki a legelső lett, pedig soha nem néztem meg, és a barátomnál feljebb nem volt még senki... A lényeg, hogy a srác nyilvánvalóan többet szeretne barátságnál, és feltételezem, hogy rá is néz a képeimre néha... Emiatt is gondolok arra, hogy esetleg ez is szerepet játszhat benne.
2013. aug. 12. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!