Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Mixi DJ Delta search tényleg...

A Mixi DJ Delta search tényleg kémprogram?

Figyelt kérdés
Ez mit jelent?Lopja az adataimat?Amit beirok a mixi dj nevű fosba,azt látja?Vagy megjegyzi a jelszavaimat?Csak akkor,ha a mixi dj-ben keresem,vagy akkor is,ha a Google-ben?

2013. júl. 25. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen "sima Deltában" is. Nem egészséges az biztos, inkább töröld le/ne használd. Mivel google chrome-ban van Delta plugin lehet hogy bármit amit beírsz a böngészőbe , elmenti és elküldi valakinek.
2013. júl. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogy töröljem le?Már a vezérlőpult,programok telepítése és törlése,innen is kitöröltem,de még mindig ez a kezdőlap!De én akkor is inkább beírom a Google-t és abban keresek.

Kinek küldi el?Azt is látja,amit most írok?

2013. júl. 25. 18:14
 3/3 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=M-ZzMPpAYpY

Itt mutatja,hogy mit kell csinálni.(Nekem a Google chrome-on volt).6:08 én hagytam a google-t.De én csak 6:37-ig csináltam.Letöltöttem újra a Google chrome-t.Akkor még mindig ugyanezt csinálta.Utána kikapcsoltam és másnap reggel bekapcsoltam és jó volt.De hogyha nem sikerül letörölni a mixi dj programot,akkor a keresőjébe ne írj semmit,mert akkor lemásolja a géped adatait.

2013. aug. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!