Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki használja ezt az oldalt és...

Ki használja ezt az oldalt és mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van ez a maxféláron.hu oldal és hogy ezt ki használta eddig illetve mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatba.
2013. júl. 23. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Aszitted, mi, hogy rákattintok, és megnézem? Hát, nem!
2013. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs ,de ezt nem viccnek szántam elhiszem h nagyon jol szórakozol de ez nem válasz a kérdésemre!
2013. júl. 23. 23:33
 3/3 anonim válasza:
Nekem az a tapasztalatom ahogy én végignéztem egy csomó aukciót, hogy minden egyes termékeknél van kettő felhasználó aki másodpercre pontosan egymás után licitálgatnak akár több órákon át, de minden termékeknél ott van két felhasználó. És ez a két felhasználó valamelyike nyeri meg a terméket. Nos ezek a felhasználók robotok vagy beépített felhasználók tehát feletted fognak mindig licitálgatni. Mondok egy példát: Ott van egy laptop azért te licitálsz 1-et akkor máris levont tőled az oldal 8 bidet kb tehát egy licit 8 bid. Licitálsz tízet, az 80 bid, egy csomó pénz, és akkor sem nyersz. A másik meg hogy felmegye licit néhyán termékeknél a a bolti ár feléért tehát onnantól már nem megy fel az ára, DE!!! nem zárják le az aukciót hanem tovább lehet licitálni. Na ez a pofátlanság. Akkor zárják le az aukciót amikor nekik jól esik és az a két felhasználó licitálgat felleted. BID csomagokat engednek csak nyerni, de most őszintén mit ér az ha nyersz Bidet megveszed a bid csomagot 5 ezer forintért de termékekre nem lehet felhasználni így ez olyan hogy pénzért veszel pénzt amit utána elbuksz.
2013. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!