Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Navon Raptor 7 tabletet...

Navon Raptor 7 tabletet vennék. Valakinek tapasztalat? Meddig bírja ezzel az aksival? Valami tartozék hozzá? Meg valami vélemény rólla?

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 21:49
 1/4 anonim válasza:
Hali. Hogyha a Dps dual 7-re azt írták hogy 4-5 óra egy 300 mAh-s aksival akkor ez szerintem olyan 6-7 órát bír a 4100mAh-s aksijával. Szerintem a 4100 mAh nagyon jónal számít. Már a processzora is nagyon jó. 2 magos a processzor( 1,6 Ghz) ARM Cortex A9-es. 1 GB RAM. És nem csak előlapi hanem hátlapi kamerája is van. Szerintem 30 ezerért egy nagyon jó gép. Én is ezt szeretném veni a közeljövőben. Neked is megérné elhiheted.
2013. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsi az első sort elírtam. Nem 300- hanem 3000 mAh-ás az aksija a dps-nek. Bocsi.
2013. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
De ha meg hozzácsapnál kb egy 5-ezrest akkor vehetnél egy Overmax ov bascore 9-est is. Abban jobb a hátlapi kamera is meg van rajta bluethoot.
2013. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mar beszereztem eggyet. Igy ez marad. A keszulekrol. Az aksija igen jol birja 4 ora folyamatos jatekot,hasznalatot birja . A szerkezet belseje eleg jol ossze van rakva jol mukodik. Az anyag amibol keszult mondhatni nagyon gagyi eleg muanyag a szerkezet. De osszessegeben csak ajanlani tudom. Netezni filmezni es jatekokra is almalmas. Skype gordulekeny elfogadhato keppel!! Max a hangszoro nem tul hangos!
2013. jún. 29. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!