Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segítene kiigazodni?...

Valaki segítene kiigazodni? Hogyan tudok regisztrálni Youtube-ra, és hogyan törlöm ki a google fiókot?

Figyelt kérdés
Ciki, de 17 évesen most besültem egy Youtube regisztráción. Szóval hogy tudom megoldani? Vezetéknevet, keresztnevet kért, illetve azt, hogy csináljak egy google-címet. Erre létrehozott pluszba egy Google-profilt nekem, meg még egyszer máshoz is, hogy oldhatom meg, hogy ezeket töröljem? Mindenáron kell Google profil a Youtube-regisztrációhoz? És felhasználónevet nem kért, milyen néven leszek én most Youtube-on látható? Köszönöm! :)

2013. júl. 18. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
a youtube és a gmail meg a google-s cucc az egyben van
2013. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! És hogy törlöm őket?
2013. júl. 18. 20:38
 3/3 anonim ***** válasza:
ahogy a google oldalán vagy, jobb felül mutatja hogy van fiókod, oda katt, ott a fiókra (kicsi kékkel írott szutyok a neved alatt) és ahogy bejön legalul ír olyat hogy: "fiók lezárása és..." bla bla :D asszem így
2013. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!