Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kezdő vagyok MSN-ben, hogy...

Kezdő vagyok MSN-ben, hogy tudok ismerősöket keresni és felvenni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 13:36
 1/5 anonim válasza:
van egy olyan ablak, a főoldalon, hogy ismerősök keresése a weben. Odaklikkelsz, és megkérdezi az e-mail címet, hogy kit keresel. Beírod, a rendszer kikeresi, és már ott is virít az ismerőseid között az ember. Próbáld ki!
2009. okt. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az nem az iwiw?

Bocs szerintem msn-en ismeröst csak ugy tudsz felvenni, ha az ismerösödnek tudod az msn cimét, és ha azt tudod, akkor a jobb felső sarokban van egy bábu arra rákatt és cimet beirod, majd felveszed.

2009. okt. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bele se merülj jobban mert nagyon káros. Akik msn eznek ott élik az életüket és elzárja őket a külvilágtól mert azután már nem tudnak a valóságba kapcsolatot teremteni csak ott irkálni.
2009. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

az msn-en is lehet felvenni partnert e-mail cím alapján. Legalábbis nekem sikerült :)

nem feltétlenül veszíti el mindenki a realitásérzékét, aki az msn-t használja. Én pl. a külföldön élő családtagokkal tartom a kapcsolatot az msn segítségével.

2009. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ennyi hülyeséget b*szki.xD

Én egy abszolút kommunikatív ember vagyok élőben, szeretek a középpontban lenni, versenyszerűen sportolok, és még tanulok is valamelyest=D Pedig naponta MSN-ezek, és jéé, nem vesztettem még el a kommunikációs képességem=)

Amúgy legkönnyebben úgy tudsz partnereket szerezni, ha az ismerőseid címét elkéred. Mert szerintem idegen emberekkel akármelyik chat-es oldalon tudsz arc nélkül beszélni. Az MSN legalább egy fokkal kultúráltabb=D

2009. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!