Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell kitörölni a keresőbő...

Hogy kell kitörölni a keresőből a dolgokat, hogy anyám ne lássa?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a gondom, hogy pl. itt a GYakorikérdéses oldalon ha a kereséses bigyóra kattintok felhozza hogy miket néztem, írtam be. Hogy kell kitörölni?? Nyomtam a Delete gombot de nem törli ki... fontos és sürgős lenne :( !

Lehet nem jó kategóriába írtam de máshol nem kapok választ, kérlek ne jelentsétek a szerkesztőségnek!


2013. júl. 13. 21:49
1 2
 11/15 anonim válasza:
29%

Szerintem is gáz titkolozni.... Pont anyukad elott?? Miket nezhettel? Elrontott paprikaskrumpli receptje?

Hajaj, ugyis kiderul!

2013. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%

Mit vàrunk egy olyan személytöl,aki még ezen az oldalon is sumàkol: "lêcci ne jelentsétek!"

Azt tanuld meg,dràga gyermekem,mindig az egyenes út a jàrható út!

Nagyon felhúzom magam az ilyen mentalitàson!

Még alszom rà egyet,hogy jelentsem-e :-(

2013. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Teljesen igaz! En az edesanyjat sajnalom.. Mivel verhette mar at szegeny Szulot.. Szornyu a mai fiatalsag!
2013. júl. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Szerintem meg szánalmasak vagytok :D

MI közötök hozzá?

Megoldottam úgyis. Van amihez másoknak nincsen semmi köze. Ne állítsátok már ilyen szentnek magatokat. Honnan tudjátok egyáltalán hogy hány éves vagyok?:D 19 évesen szerintem sok mindenhez nincsen már köze.

2013. júl. 13. 22:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Létezik privát böngészés. Legalább is a FF-ről tudok.
2013. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!