Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám a legjobb módon...

Hogy tudnám a legjobb módon hirdetni a Youtube csatornámat?

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtük, de szeretnénk valahogy hirdetni, és nem igazán tudjuk hogy kéne hirdetni, hogy minél több embert vonzzon. Horror játékokkal játszunk. Valaki tudna pár tippet mondani?

2013. júl. 12. 14:42
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja igen, és Facebookon kívül gondoltam.

Esetleg akit érdekel, hogy miről is van szó: http://www.youtube.com/user/CrazyCheeseGames

2013. júl. 12. 14:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Látom te is LP-ben utazol. Hát nem akarlak elszomorítani, de az az igazság, hogy Dunát lehet rekeszteni a gameplay videósokkal. Most már tényleg csak annak van esélye befutni, aki tud valami újat mutatni, vagy nagyon jó a stílusa. Esetleg küld be ide: [link] ezen a blogon gyűjtik a videókat, meg írnak hozzá értékelést is. Ha tényleg komolyan gondolod, akkor van pár olyan oldal is, ahol pénzért reklámoznak. Bocs, lehet, hogy egy kicsit negatív voltam. Sok sikert!:)
2013. júl. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, kell kb 1 év mire 1000-res nézettségüek lesznek a videóitok. ÉN gépigény.hu-n szoktam reklámozni a videókat. Mondjuk megnézem a cod2 gépigényét és alá leírom kommentbe a véleményemet róla és beillesztek róla egy cod2-es videót. Ez csak egy példa volt. (nincs is cod2-es videóm) de érted a lényeget. Amúgy ha ide kiírod, akkor is hirdeted. Az enyém: http://www.youtube.com/user/huhudavidusz
2013. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És ha ilyen híresebb játékokkal játszol, mint a Crysis 3, akkor is jön a nézettség.
2013. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Tudom, hogy sokan vannak, de igazából én nem ilyen CoD meg ilyen ismertebb játékokkal játszom hanem horror játékokkal, és elég kevés magyar horrorjátékos van :D
2013. júl. 12. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sok sikert :D
2013. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!