Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fél percenként szét kapcsol a...

Fél percenként szét kapcsol a net. Mi lehet a gáz?

Figyelt kérdés
Diginél vagyok most kötötték be újra lett pakolva a windows és fél percenként szétkapcsol a net.A digisek azt mondják h a géppel van baj.Ötletek?
2009. okt. 18. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

van fenn vírusirtód?

rendszeresen frissíted?

2009. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
mondj valami konkrétabbat. routeres vagy modemes vagy?
2009. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nincs vírusírtó mert nem tudtam leszedni ez miatt.És nem tom mi ez nem modem iLYen nagyon kicsi fehér doboz mint a vezetékes telónál.Kijöt a csávó a digitől megnézte a laptopján h a kábellel vagy a dobozzal van e a baj de nála nem b@szakodott
2009. okt. 18. 16:25
 4/12 anonim ***** válasza:
Erős, megbízható tűzfal, virusirtó és kémprogram irtó nélkül tele lesz a géped trójaival, féreggel, vírussal. Ne menj fel a netre, amíg nem lesz tiszta a géped.
2009. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
DE AHOGY ÚJRATETTÜK EGYBŐL baszakodott pedig akkor még tiszta volt meg most is az...
2009. okt. 19. 19:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Érthetetlen, ennek működnie kellene. Be van állítva gépeden a netkapcsolat? Lehet, hogy nem látja a szervert. Nézd meg itt: Startmenű/Csatlakozás/Az összes kapcsolat megjelenitése.
2009. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Milyen tűzfalad van? Lehet, hogy ott kellene beállítani. mert az is blokkolhatja.
2009. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Szia.

Nálam is ez volt két hétig,szakadt állandóan, plusz valamikor fel sem engedett.Kihívtam őket, megnézték megcsinálták azóta jó. Nem a gépemmel volt hiba.Érdekesség gyanánt linux alatt nem szakadt. A központba ha betelefonálsz látják,hogy hányszor csatlakozol fel.Ha félpercenként ledob az nekik is gyanus lehet. Nem ír ki valami hibakódot?

2009. okt. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Semmi nincs a gépen teljesen natúr windows.Amikor ki hívtam őket még a csávó volt felháborodva h az ő laptopján megy a net az én kábelemmel szal a gépemel van a hiba.A szerelő meg azt mondta hogy a kábellel van gáz. Tűzfal ki van kapcsolva.Mozillával birja 5 percig kb de explorer-el 3-4 mp és megszakad.Ha ilyen oldalakat lesek mint ez akkor tovább bírja de pl myvip-nél 1 perc és megszakad.Helyi kapcsolat pedig folyamatosan azt irja h nincs kapcsolat vagy korlátozott.
2009. okt. 22. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Natur Windows: milyen? XP? Vista? Van rajta SP1, SP2, SP3? Ezek kellenek, aztán egy nagy frissités a Microsofttól. Tűzfal: nem tudod kikapcsolni, egynek biztosan működnie kellene (alapból a Windows tűzfalnak). Ha viszont tört a Windows, akkor ne is próbálj bejelentkezni a Microsoftnál.
2009. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!