Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vaterás vásárlásnál problémám...

Vaterás vásárlásnál problémám volt, lehet ebből bármi gondom?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy terméket a Vatera oldalon, de nem a megfelelő színűt kaptam meg postázás után. Írtam az eladónak aki elismerte a hibáját és azt ígérte postára teszi a ténylegesen megvásárolt terméket. A tévesen küldöttet pedig tartsam meg. Néhány nap múlva kaptam egy csomagot, amiben elvileg az eredeti termék lett volna. Nos hát annak amit én kaptam egyáltalán nem olyan volt a színe mint a képen szereplőnek.

Megírtam az eladónak a véleményem, hogy elégedetlen vagyok de nem kértem hogy küldjöm másikat inkább hagytam..

Később értékeltem a Vaterán természetesen negatívra, és erre felháborodottan követelte a terméket vissza. Válaszoltam neki hogy ha elutalja a postaköltséget akkor visszaküldöm neki, de ő előre nem hajlandó utalni.

Én egy ilyen megbízhatatlan embernek pedig nem szeretném csak úgy a semmire visszaküldeni...

Lehet bármi gondom ebből , ha nem küldök semmit vissza? Vagy mi a teendő ilyenkor?

Köszönöm előre is a segítséget!



2013. júl. 9. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért a képeken látható színek, meg a valós színek sosem egyformák.

Nézd meg, hány eladása van az eladónak. Az azért árulkodik a megbízhatóságról. Ha nem küldesz vissza semmit, nem is kapod vissza a pénzt, nem lehet bajod. Max annyi, hogy szereztél egy haragost.

Lehetőleg ne vásárolj tőle többet.

2013. júl. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem lehet teljesen egyforma. De a képen egy világos szín volt, amit én kaptam sötét... De mindegy is, ezen nem problémázok. Így jártam, többet nem rendelek tőle az tuti. Tapasztalatlan vaterás vagyok így csak most utólag néztem meg az értékeléseit és elég sok negatív van. Sokan panaszkodnak rá hogy más terméket küld , nem azt amit meghirdet.
2013. júl. 9. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell előtte megnézni az eladó értékelését, nem pedig utólag.
2013. júl. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazából azt se tudtam hogy vannak ilyen funkciói a vaterának. Csak miután kaptam az email-t hogy értékeljem az eladót, akkor láttam a többiek értékeléseit is.

De igazad van! Tanultam ebből.

2013. júl. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!