Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Horvátországban hol tudok...

Horvátországban hol tudok (helyi) SIM kártyát vásárolni? Melyik szolgátató melyik csomagját válasszam, ha kellene havonta 1GB internet forgalom is?

Figyelt kérdés
Milyen üzletekben vásárolható ilyen SIM kártya? Rögtön használható vagy szerencsétlenkedni kell (igazoltat, aktivál, regisztrál, kérdezget, nyilvántart stb.)?

#mobil internet Horvátország #SIM Horvátország #horvát SIM
2013. júl. 9. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Tele2-őt ajánlom. 50 Kuna egy Welcome to Croatia kártya, amin 50 kuna van és 300 mega ingyen net. Rengeteg helyen, újságosoknál is kapható, nem kell semmi hozzá. Fel kell vele hívni egy tetszőleges számot, és aktiválódik is. A Smart csomagot ajánlom, mert ott 35 kunáért 1 giga internet és 1000 országon belüli perc jár. Azonban a 300 mega internet elveszik.


[link]


Mennyi időre mész pontosan? Hova? Mert a Tele2 3G lefedettsége gyengébb, mint a másik kettő cégé.

2013. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, megy a zöld kéz. Mennyi ideig működik egy Welcome to Croatia kártya, ha nem töltök rá további összeget?


Ezt a leírást találtam, de ebben csak annyi van, hogy 10 napig él a 300 MB "ingyen" internet:

[link]


Mik az APN beállítások? (Ezt sem leltem meg a weboldalukon.)

2013. júl. 11. 06:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Feltöltés nélkül 30 napig él a kártya, és 10 napig a net. A raksz rá még pénzt, akkor akármeddig, attól függ, mennyivel töltöd. 50 Kuna 1GB net, vagy a Smart csomag aktiválásával 35-ért van 1 giga. A Smiley csomag meg ugyanennyiért 1,5 gigát ad.


Beállítások:


Naziv profila: Tele2 Internet

Početna stranica: [link]

APN: internet.tele2.hr

Proxy: isključeno

2013. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!