Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobilinternetem garantált...

Mobilinternetem garantált letöltési sebessege 2 Mbit/s. Speedtesttel mértem 0, 03 Mbps. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem jól olvastad el a mobilinterneted leírását, mert ezek garantált sebessége kis túlzással 1kbit/s. Ennek oka, hogy a hírközlési hatóság (vagy épp hogy hívják őket) komolyan bünteti a garantálttól való eltérést, és mobilinternettel mérhető adatátviteli sebesség jellegéből adódóan nagyon változékony, garantálni semmit sem lehet, ezért a szolgáltatók nem is vállalnak be sokat.
2013. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elérted a havi forgalom limitet, és/vagy nincs megfelelő szolgáltatói lefedettség!

Mobilnetnél a garantált sebesség nem azt jelenti, hogy az ország bármely pontján, hanem azt hogy az arra alkalmas lefedettségi területen, garantálják a 2Mbit/s sávszéllességet a számodra.

Valószínűleg olyan helyen vagy ahol alig van térerő, vagy csak EDGE elérhető.

2013. júl. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogy konkrét példát is mondjak: T-mobile (illetve ma már Telekom) Net&Roll L (LTE/"4G"):

"60 Mbit/s

garantált az esetek 100%-ban 0 Mbit/s"

2013. júl. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mobilszolgáltatóknál a garantált sebességet lefedettséghez és technológiához kötik ( 2G/3G/HSPA/4G ) valamint csak 80%-ban garantálják a megadott sebességet.
2013. júl. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!