Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Csak nálam szarakszik a...

Csak nálam szarakszik a youtube? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tehát amit ma észrevettem, hogy 360nál fejjebb nem rakja a videó minőségét, még ha be is állítom. A másik, hogy néha nagy méretben hagyja a videót, holott a kicsire váltok, és fordítva. Meg a bal oldali 2 kis ablak izé néha belelóg a videóba, és csak az oldal újra töltése segít. Ilyen hülyeségeket nálatok is csinál a youtube?

2013. júl. 6. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen,próbáld meg Google Chrome böngészővel használni a youtube-ot...
2013. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt használom. Most amit észre vettem, hogy ha nem fullban megy a youtube, tehát hogy a böngésző nem teljes képernyőn van, de nem F11esben, hanem csak simán, és akkor kiradok fullba, akkor a videók lógnak bele az éppen nézett videóba... Legközelebb ha eszembe jut, csinálok print screent, és ide felrakom...
2013. júl. 6. 13:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt az egyik bug, amit tapasztaltam. [link]
2013. júl. 6. 17:53
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt az előzőnek a fordítottja. [link]
2013. júl. 6. 18:01
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy újabb gyökérség, ami a youtube-t illeti, és ez is csak újratöltéssel tűnt el. [link]
2013. júl. 19. 14:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Egy újabb farokság... Ha nézek egy videót, és van 1080p, akkor előtte át kell raknom 720ba, és csak aztán a 1080ba. Közvetlenül 360pból 1080ba nem rakja át... Meg tök magától úgy gondolja, hogy leveszi 144p-re, mert megakadt a videó(szerintem mert nem tudta betölteni, ami hazugság, mert), holott be van töltve percekkel előre... Kár, hogy szarhatnak bele az egészbe, mert úgy is ők maradnak a legnépszerűbb videóportál.
2013. júl. 25. 09:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez mi a tököm??? [link]
2013. júl. 25. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!