Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki segít, aki fent van...

Valaki segít, aki fent van ncoron? (nem meghívó kell)

Figyelt kérdés

Én nem vagyok fent ,annyi kérdésem lennne,hogy aki fent van megnézné-e nekem,hogy van fent olyan torrent,hogy Majdnem megúsztam?

Angol nevén I (Almost) Got Away With It ,tévébe szokott menni,de sajnos nicns az az adónk :/


2013. júl. 5. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az első két évad, a harmadik évadból 7 rész, a negyedikből 11 és az ötödikből 4 rész érhető el magyarul.
2013. júl. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséged :) ...ezek szerint ncoron minden fent van,mert akárhor néztem sehol sincs :/

már csak egy meghívó kell :)

2013. júl. 5. 13:59
 3/12 anonim ***** válasza:
"ncore meghívó ingyen" beírod youtubera és kapsz meghívót ingyen,én csináltam videót elég sokan kaptak azóta ingyen meghívót.
2013. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"ingyen" - mondja a második felhasználó akit lehet törölnek a reklám miatt: azért kunyerálsz pénzt a kommentekben vagy éppen zsarolod őket hogy pénzért cserébe segítesz. És egy olyan kedvezményre hivatkozol ami már rég nem él.


Kérdező, ne hagyd magad átverni. Megbízható ismerős által juss be, a többi csak a pénzed veszi el, vagy egy másolat-oldalra juttat be ahol semmi nincs.

2013. júl. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
reggeltem már egy fórumra,ahol lehet cserélgetni meghívókat
2013. júl. 5. 15:45
 6/12 anonim ***** válasza:

Továbbra is kockázatos, 100 ajánlatból 99 átverés. Mivel felelősséggel tartozol a meghívottért, annak hozzá nem értése vagy nemtörődömsége miatt téged is kitilthatnak. Pont ezért egy idegen téged nem igazán mer meghívni, mert azzal a saját kitiltását kockáztatja. Ígérni bármit lehet, hogy 0-24 seedelni fogsz és szervered van, vagy más oldalon is jó az arányod, ha aztán valahogy mégsem úgy alakul ahogy te mondtad.


Mivel az oldal a legnagyobb, nem szeretne senki onnan törlődni, emiatt nem találsz meghívót csak úgy a neten.

Nem azt mondom hogy nincsenek önzetlen emberek, de rengeteg átverésbe fogsz belefutni a neten. Az oldal alapból tiltja hogy kereskedjenek a meghívókkal és ugyanúgy törli az összes tagot aki így kerül be vagy aki terjeszti a bejutást.


Legyen gyanús ha sms-t kell küldeni, az is ha nem .cc vagy .nu az oldal címe, vagy egyéb dolgot kérnek ami nem normális egy oldalra bejutásnál.

2013. júl. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
harmadik te is igazi magyar mentalitású emberke vagy,miért ne küldenék neki?figyelj akkor!
2013. júl. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
vagyis 4.
2013. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
de a videóm nem átverés,semmi barom sms,stb.Engem is átba**tak,és gondoltam ilyen önzetlen videót csinálok.
2013. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért nem gondolod át amit le akarsz írni, és egy válaszban azt megadod? Felesleges floodolni a kérdést egy mondatokkal.


A videó alatt pénzt kérsz azért hogy segíts. Ezt ha jelentik akkor téged ki is raknak az oldalról. Pont van egy ugyanolyan nevű felhasználó.


"Természetesen aki hajlandó fizetni a meghívóért, annak elengedem az "előélet" bizonyítási kötelezettséget."

"filmsx087: kérek egy e-mail címet és akkor arra küldöm a meghívót, te meg utána utald át a pénzt"

"Amúgy szerintem adhatnátok is valamit a meghívóért cserébe, mert már fogytán van. Nincs valaki, akivel meg tudnánk egyezni egy bizonyos összegben?"


Inkább húzd meg magad.

nC szabály:

"Tilos a meghívó árusítása, cserélgetése, valamint az ezekre tett bármiféle kísérlet (külső oldalakon is!)."

2013. júl. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!