Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Késik a meghívó, vagy átvert?

Késik a meghívó, vagy átvert?

Figyelt kérdés

Tegnap egy ilyen torrent-meghívós csere-bere oldalon, a felajánlásoknál volt egy ingyen ncore meghívó. Ráírtam a gyerekra, azt mondta küldi csak pontozzam fel. tegnap 19:41-kor írta, hogy elküldte és még mostanig nem jött meg!! ez a pontozás úgy működik, hogy bizonyos pontot lehet adni hetenként, negatívat és pozitívat is. szóval, hogyha átvert simán nyomhatok rá 10 mínuszt és akkor semmi értelme...

volt már valakivel, hogy késett neki a meghívó?


2013. jún. 29. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha gmail címet adtál meg neki, akkor nem hiszem, hogy késhet.

(általában még jó a yahoo, hotmail is)

2013. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
citromail-os cím. az úgy tudom elég lassú
2013. jún. 29. 09:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg Spamben, de citromailos címet felejtsd el, mert sok mindenről le fogsz maradni... Akármilyen meghívót küldtem nagyon ritka, hogy megkapja az illető.
2013. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez az Ncore Wikijébl van " A freemail, citromail és társai nem elég stabil szolgáltatók, könnyen lehet, hogy egy-egy meghívó nem érkezik meg egy ilyen címre. Ilyenkor a meghívó visszavonása (amint lehetőség nyílik rá), majd újraküldése egy pl. gmail-es címre a jó megoldás."
2013. jún. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor ez szívás
2013. jún. 29. 09:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!