Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kaphattam értesítést...

Miért kaphattam értesítést Facebookon egy olyan ember születésnapjáról, aki nem ismerősöm?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 19:27
 1/7 anonim válasza:
nem lehet, hogy esetleg elég sokszor nézted az adatlapját? :P
2013. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
lehet, hogy a Facebook bácsi így szeretne összehozni titteket, feltéve, hogy ellenkező nemű az illető személy :D
2013. júl. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nekemis volt ijen etyszer...ez egy örök relytéj maratt azotais
2013. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ember, te nem "tucc hejesen irni"? a kedves kérdezőnek meg csak annyit, hogy szerintem csak álmodta a dolgot..ilyen nem létezik, ahogyan pegakornisok sem...
2013. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nektek nincs életetek, hogy a neten lógtok naphosszat? Inkább menjetek szobára, ha ennyire tombolnak a (fészbúk) hormonok ;D
2013. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ez egy égi jel, én mondom!!! a fácse több ezer embert hozott össze...egy éjszakára :DD

Jani, 34

2013. júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

4. válaszoló, csak úgy egészen mellékesen, nem tudom mi bajod a pegakornisokkal *-* éjszakánként rendszeresen játszom velük :DD jaaa és egyébként fura, nekem is volt ilyen, de csak a telefonom jelzett, számítógépen semmi :/ írtam egy levelet a rendszernek, de nem kaptam választ sajna :S

23/F

2013. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!