Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A PR-Telecom tiltotta az nCore-t?

A PR-Telecom tiltotta az nCore-t?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy ma reggeltől(7 óra) nem tudom elérni az ncore-t a PR-Telecomos netemmel(Még a szomszéd se), csak proxyn keresztül. A passkey is halott most, pedig igazából nem, így torrentet sem tudok letölteni. Nem lettem törölve az oldalról, nincs tiltásom, mert el elérem, de csak proxyn keresztül, vagyis biztos a PR hálózaton van valami.

Be is tudok jelentkezni proxy-n, le is tudom tölteni a torrent file-t, de a kliens már nem tudja használni ezzel az internettel.



2013. júl. 2. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

+UPC és Digi is problémás. Invitel, vodafone meg jó...

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__45..

2013. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:
Ha figyelted a mai kérdéseket másnak sem ment ma pár órával ezelőtt, most meg de.
2013. júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Komplikato ***** válasza:

Úgy értem szolgáltató függetlenül

Mondjuk Invitelnek pl. tegnap több órára lehalt a DNS szervere felénk. De olyankor mást sem lehet elérni.

2013. júl. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegnap sok DNS le volt állva, pl a Google DNS-ek is problémáztak amit rengetegen használnak.
2013. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én ma már kénytelen voltam átállni Google DNS-re, mert ez ami most van az köpedelem. A válaszidő is ritka sz@r, szóval....

Már mindenesetre működik, de nem értem mi volt a baja.

2013. júl. 2. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!