Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek se tölti be az ncore-t?

Bgfrrzg kérdése:

Nektek se tölti be az ncore-t?

Figyelt kérdés
kidob valami hiba üzenete amikor rámegyek az ncore-re hogy a weboldal nem elérhető. Csak nekem vagy nektek se jó?

2013. júl. 2. 13:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem se jó :D
2013. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem most de.
2013. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 P.O.C. ***** válasza:

Jelenleg nekem se jó.


Montanában rengeteg vele a gond. Valami német internetszolgáltató szívatja őket valami "hibával" úgy egy hónapja, amilt még mindig nem akaróznak elhárítani. Pl az se mindegy milyen torrent klienst használsz, trükközni kell velül, pl. staikus route meg minden baromság. Másképp bepirosodnak a torrentek. Én korábban a router -emen torrenteztem Trasmission -al, de azzal már sajna működött és át kellett térnem miattuk a számítógépre utorrentre. Kezdem már nagyon unni őket. De ADSL felhasználó vagyok, amivel s z a r t se lehet seed -elni, így kénytelen vagyok tűrni. De mostanában már egyáltalán nem a legjobb hazai torrent oldal mint azt sokan hiszik.

2013. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Itt se jó.

Amúgy P.O.C már a találkás összekavarodás óta tudjuk, hogy nem a legjobb oldal, de az tény, hogy ha meg akarok keresni egy torrentet, akkor ott a legjobbak az esélyeim egy olyan seedrendszer mellett, amit röhögve teljesít bárki.

G.

2013. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

ncore.c(é)c(é)?

Nekem most kivételesen még gyors is.

2013. júl. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

enkórcécé és nekem nem megy. Lehet, hogy megint belefutottunk a T-Home-os hülyeségbe?

Melyik szolgáltatónál vagy, montihun?

G.

2013. júl. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Na, megnéztem amcsi proxyval, úgy se megy.

G.

2013. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 P.O.C. ***** válasza:

Geniuseus: "találkás összekavarodás"


??!


Erről felhomályosítanál? :)

2013. júl. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Volt anno egy "kissé" pénzhajhász húzása az nCore-nak:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__29..

Mint látszik a válaszokból, már akkor nagy volt a felháborodás.

G.

2013. júl. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 P.O.C. ***** válasza:

Értem, köszi.

Hát, ez tényleg szomorú. Kezdenek ezek is olyan maffiózóvá válni, mint az SMSWEB -esek. :(

2013. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!