Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tp-link tl-wr740n-es router....

Benir8 kérdése:

Tp-link tl-wr740n-es router. Nem sikerült csatlakozni, mi lehet a baj? Bőven lent.

Figyelt kérdés

Összecsatlakoztam a leírás szerint a kábeleket,aztán cd-ről indítottam és az jött ki az ellenőrzéskor:A hálózati kábel nincs csatlakoztatva. Ez nem igaz, pedig be van dugva rendesen minden kábel, és helyesen van.

Kép mellékelve: [link]


2013. jún. 29. 17:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nos az az ablak azt írja, hogy a routered WAN csatlakozójában nem érzékel kábelt.

A WAN csatlakozóból 1 darab van, ide kell dugni a szolgáltatótól érkező kábelt.

LAN csatlakozóból 4 darab van, egyikőjükbe kell dugni a számítógépből érkező kábelt.

Igazából nem is értem miért írja ezt ki neked, a beállításokat el lehetne végezni úgy is hogy a router és a számítógép van csak összekötve és a WAN-ban nincs semmilyen kábel.

Ha rákattintasz a feljövő hibaablakban az OK gombra akkor mit csinál? Kilép mindenből?

2013. jún. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Komplikato ***** válasza:

"aztán cd-ről indítottam"


No de mit???


Router beállítani kell, nem telepíteni. Olyankor egyik LAN csatlakozóval össze kell dugni a gép hálókártyájával, ha Internetet akarsz beállítani akkor nem baj, ha a bejövő kábel meg közben már a WAN-ba van csatlakoztatva.


Ha minden jól van 100%-ra, akkor jöhet a kábel csere.

2013. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ahogy mondtad is úgy van bedugva mindent.

Ha ok-ra megyek akkor vissza megy. Továbbra ez a hibaüzenet.

2013. jún. 29. 18:09
 4/18 anonim ***** válasza:

Akkor próbáld meg beállítani a hozzá adott telepítő cd nélkül.

Egyszerűen beírod a router alján levő matricán található IP címet a böngésződ címsorába , feljön egy ablak ami kér felhasználónév / jelszótés az ugyancsak a matricán leírt felhasználónév és jelszóval be tudsz lépni a router beállításaihoz

2013. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sehogy se akkar csatlakozni a WAN. Még a routeren Wan port se villog.
2013. jún. 29. 18:15
 6/18 A kérdező kommentje:
Bementem ip címmel, megadtam a nevet és jelszót, bent a Wan-nál azt írta hogy: WAN port is unplugged!
2013. jún. 29. 18:18
 7/18 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy már be tudsz lépni a routerbe.

Milyen neted van?

2013. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el és ez alapján próbáld meg beállítani a routert: [link]
2013. jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pr-Telecom
2013. jún. 29. 18:25
 10/18 A kérdező kommentje:
PPoE-be egyántalán nem is akar csatlakozni
2013. jún. 29. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!