Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi gond lehet a routerrel?

Mi gond lehet a routerrel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,a haverom szezet egy belkin wirless g routert és megkérte,hogy csináljam,kb 4 napja. Idáig minden jó volt,de ma felhivott,hogy 4 órája már nem jó a wifi tud rá csatlakozni,de nem tölt be semmit,kérdeztem,hogy a modemen meg a routeren milyen lámpa világit,de pontosan nemctudta elmondani,így teamwieveren(az egy olyan program amivel tudtam kezelni a gépét olyan volt mint ha a virtualboxba lettem volna)Megnéztem a router beállitásait és minden jó volt,még azt is írta,hogy router status conected

Ö is meg én is a t~home nál van

operácios rendszere windows xp


majd holnap át megyek hozzá és jobban megnézem,de nem tudom,hogy mi lehet a gond. Elöre is köszönöm a segitséget.



2013. jún. 28. 21:52
 1/5 anonim válasza:
Egy kérdés: Hogy tudtad a teamviewert használni, ha nem adott netet a router?
2013. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Goofre ***** válasza:
Ha csak telefonnal nem töltenek be a weboldalak, akkor szimplán be kell állítani, az én telefonomnál is ez volt. A wireless beállításokban nyomsz egy "menü" gombot és ott keresgélj
2013. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Amúgy az a problémád hogy nincsenek beállítva a PPPoE beállítások! A T-home-os csávesz azért megy ki hogy beállítsa normálisan! Keressétek meg a szerződést és abba van egy email cím és egy jelszó! azt kell beírni a routerbe és működni fog!
2013. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. csak a wifi velvolt gond. ahol a modem meg a router össze volt kötve ott volt net így tudtam megnézni teameieveren.

2.Sajnos nem telefonál volt a gond és néztemawifi beállitásokat és wifi enabled volt...

3.Be vannak állitva én csináltam még azt és írtam 4 napig nem is volt gond.

2013. jún. 29. 10:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma beszéltünk és minden jó nem tudom mi lehetett a probléma.
2013. jún. 29. 16:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!